Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jeep Wrangler Unlimited
 

 

 • Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grila przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep Wrangler Unlimited łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę. Poddaj się jego urokowi i historii.
 • Jeep® Wrangler Unlimited Sport da ci możliwość wejścia do świata Jeep® i przeniesie cię do świata entuzjastów przygody z napędem 4X4. Daj się uwieść jego młodzieńczemu i sportowemu stylowi.
  Buntownicza dusza Jeepa Wranglera Unlimited w wersji Sahara prezentuje się w postaci eleganckego i niekonwencjonalnego samochodu wyposażonego tak, aby zapewnić maksymalny komfort na drodze i gotowego zdominować miejskie przestrzenie w charakterystycznym dla siebie stylu. Miasto staje się wyzwaniem do odkrycia nowej przygody.
  Rubicon to esencja przygody i dumy. Dzięki niemu będziesz mogł stawić czoło każdej drodze i bezdrożom oraz doświadczyć niezrównanych emocji za kierownicą. Została stworzona z myślą o tych, którzy pragną zaznać swobody z napędem 4X4 w najbardziej wyrafinowanej formie i na trasach terenowych, które są najbardziej ekstremalne i wciągające.
 • Niezwykła charakterystyka techniczna Jeepa Wranglera Unlimited, króla jazdy w terenie, chroni Cię przed światem i jego pułapkami.
  Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler Unlimited jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia.
  Na drodze czy w terenie, Wrangler Unlimited pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Matka Natura stawia przed Tobą.

 

Więcej o modelu Jeep Wrangler Unlimited >>


więcej »

 
 
SOBCZYK

CZĘSTOCHOWA
WOJSKA POLSKIEGO 42
42-208 CZĘSTOCHOWA
Tel.: (34) 3661075 wewn. 1
e-mail


Wyświetl większą mapę. 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies