Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jeep Wrangler
 

JEEP® WRANGLER

Ta legendarna ikona jest symbolem swobody od ponad 70 lat. Oferuje możliwość przeżycia i doświadczania świata z jedynej w swoim rodzaju perspektywy. Wsiądż na pokład i daj się uwieść modelowi Jeep® Wrangler.

  • Każdy najmniejszy detal wykonany jest z najwyższą starannością, aby nawet najkrótsza podróż zapewniała największą przyjemność z prowadzenia i niespodziewany komfort. Precyzyjnie wykonane szczegóły łączą formę z funkcjonalnością. Począwszy od tradycyjnych okrągłych reflektorów i markowego siedmioszczelinowego grilla przedniego, poprzez zewnętrzne zawiasy umieszczone na masce silnika i drzwiach a skończywszy na miękich wykończeniach wnętrza i srebrnych detalach na desce rozdzielczej, Jeep Wrangler łączy w sposób inteligentny funkcjonalność i wygodę.
  • Poddaj się jego urokowi i historii.
  • Niezwykła charakterystyka techniczna Jeepa Wranglera, króla jazdy w terenie, chroni Cię przed światem i jego pułapkami.
    Pięć kategorii właściwości terenowych, pokazuje że każdy Wrangler jest w stanie stawić czoła każdej drodze: systemy napędu 4X4 z reduktorem, skok zawieszenia, łatwość manewrowania, prześwit i głębokość brodzenia.
    Na drodze czy w terenie, Wrangler pomoże Ci przezwyciężyć każde wyzwanie, które Matka Natura stawia przed Tobą.
  • System multimedialny UConnect®, w który możesz wyposażyć Jeepa Wranglera, pozwala ci na zarządzanie telefonem komórkowym, nawigacyjnym systemem satelitarnym i urządzeniami elektronicznymi takimi jak iPod® lub smartphone. Ponadto dzięki znakomitemu nagłośnieniu Alpine®, twoja muzyka będzie zawsze z tobą.

 

Więcej o modelu Jeep Wrangler >>


więcej »

 
 
SOBCZYK

CZĘSTOCHOWA
WOJSKA POLSKIEGO 42
42-208 CZĘSTOCHOWA
Tel.: (34) 3661075 wewn. 1
e-mail


Wyświetl większą mapę. 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies