Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jeep Compass
 

 

  • Jeep® Compass zaprasza do ekskluzywnego wnętrza z nowoczesnymi fakturami tkanin, stylowymi przeszyciami, satynowymi chromowanymi detalami, innowacyjną grafiką z unikalną aplikacją „Compass” na desce rozdzielczej oraz miękkimi, zmysłowymi tkaninami premium na podłokietniku i panelach drzwi dla jeszcze większego komfortu.
  • Z zaawansowanym systemem Uconnect® 735 N wyposażonym w kompletny zestaw funkcji nawigacji z łatwością wybierzesz optymalną drogę do celu. Dzięki opcji sterowania głosowego cel podróży wskażesz jednym słowem, by potem usłyszeć wskazówki krok po kroku – prosto z głośników samochodu.
  • W wersji z napędem na przednie koła dostępny jest 4-cylindrowy oszczędny silnik benzynowy 2.0 16v VVT o mocy 156 KM. Silnik ten może współpracować z automatyczną lub manualną skrzynią biegów, zapewniając doskonałą równowagę między osiągami a zużyciem paliwa.
  • Sześć poduszek powietrznych, w tym kurtynowe poduszki powietrzne dla dwóch rzędów siedzeń, specjalnie zaprojektowane strefy kontrolowanego zgniotu, boczne belki wzmacniające drzwi, belka poprzeczna o bardzo wysokiej wytrzymałości i jeszcze inne rozwiązania konstrukcyjne… Jeep® Compass to pełna ochrona kierowcy i pasażerów nawet w przypadku kolizji bocznych.
  • Elektroniczny system stabilizacji toru jazdy pomaga zachować kontrolę nad kierunkiem jazdy w trakcie wykonywania ekstremalnych manewrów poprzez selektywne hamowanie i sterowanie przepustnicą silnika w taki sposób, aby pomóc kierowcy sprowadzić pojazd z powrotem na zamierzony tor jazdy. Elektroniczny układ przeciwdziałania wywróceniu się pojazdu (ERM) monitoruje prędkość pojazdu / pracę układu kierowniczego oraz steruje wybranymi aspektami pracy układu hamulcowego, modyfikując jednocześnie moc silnika, tak aby nie dopuścić do oderwania się kół od nawierzchni oraz ograniczyć ryzyko przewrócenia się pojazdu.

 

Więcej o modelu Jeep Compass >>


więcej »

 
 
SOBCZYK

CZĘSTOCHOWA
WOJSKA POLSKIEGO 42
42-208 CZĘSTOCHOWA
Tel.: (34) 3661075 wewn. 1
e-mail


Wyświetl większą mapę. 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies