Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Jeep Cherokee
 

Jeep Cherokee - Pierwsza w segmencie 9-biegowa skrzynia automatyczna

  • Zupełnie nowy Jeep® Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy w swojej klasie systemy napędu 4x4 i wyjątkową technologię. To samochód dla tych, dla których liczy się zarówno forma, jak i treść. Doskonale zaprojektowany, aby skutecznie wykorzystywać swoje zaawansowane umiejętności, nowy Jeep® Cherokee potrafi dotrzeć w najmniej dostępne miejsca dzięki legendarnemu DNA marki Jeep®.
  • Nowy Pentastar V-6 3.2 jest pierwszą jednostką wywodzącą się ze słynnego silnika Pentastar V-6 o pojemności 3,6 litra współpracująca z unikalną  w tej klasie pojazdów 9-biegową skrzynią automatyczną. W silniku tym wykorzystano te same innowacyjne rozwiązania, dzięki którym jego poprzednik zdobył uznanie całej branży za sprawność, moc i udoskonalenia. Dzięki temu udało się podwyższyć jakość i komfort jazdy, zmniejszyć poziom hałasu i wibracji oraz znakomicie połączyć wyższy wskaźnik mocy (84,2 KM z litra pojemności) z obniżeniem zużycia paliwa o 30% w stosunku do poprzedniego silnika V-6.
  • Nowy Cherokee wprowadza do oferty pojazdów Jeep® unikatowy, modny styl. Wystarczy rzut oka na detale, aby odkryć wysokiej klasy wnętrze, starannie wykończone miękkimi w dotyku materiałami. Jest ono wyrafinowaną mieszanką ręcznie ukształtowanych, płynnych linii, wysokiej jakości materiałów, innowacyjnych połączeń kolorów i faktur, precyzji wykonania oraz najnowocześniejszej technologii i elementów wyposażenia.
  • Nowy Jeep Cherokee został zaprojektowany jako samochód przyszłości o świeżej i agresywnej stylistyce nadwozia, która jednocześnie odwołuje się do legendarnego dziedzictwa. W ten sposób zyskał oblicze, które zadziwia nawet najbardziej wymagających. Jego cechy rozpoznawcze to mocna sylwetka, agresywna proporcja kół względem nadwozia i dominująca postawa na drodze. Longitude oferuje wyposażenie godne samochodu przyszłości, Limited zapewnia ekskluzywność i elegancję, Trailhawk reprezentuje ideę legendarnych właściwości terenowych marki Jeep.

 

Więcej o modelu Jeep Cherokee >>


więcej »

 
 
SOBCZYK

CZĘSTOCHOWA
WOJSKA POLSKIEGO 42
42-208 CZĘSTOCHOWA
Tel.: (34) 3661075 wewn. 1
e-mail


Wyświetl większą mapę. 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies