Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2016-03-16
Pierwsze egzemplarze edycji specjalnej Jeep Renegade Dawn of Justice już dostępne w Salonach Sprzedaży marki.

  • Pierwsze egzemplarze edycji specjalnej modelu Jeep Renegade poświęconej filmowi „Batman v Superman: Dawn of Justice" są już dostępne w Salonach Sprzedaży marki.
  • Odważny kolor nadwozia i liczne błyszczące czarne, lakierowane akcenty.
  • Gama jednostek napędowych: 1,6-litrowy MultiJet II 1,6 o mocy 120 KM oraz 1,6-litrowy silnik E-Torque o mocy 110 KM, obydwa z manualną skrzynią biegów i napędem na przednie koła.

Po sukcesie przedpremierowej prezentacji podczas Salonu Samochodowego w Genewie, specjalna edycja nowego Jeep® Renegade Dawn of Justice pojawiła się w Salonach Sprzedaży marki. Edycja limitowana powstała dla uczczenia modelu, który zadebiutował na srebrnym ekranie w filmie „Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości". Premiera tego obrazu będzie miała miejsce 1 kwietnia tego roku w kinach w całej Polsce.

Jeep Renegade Dawn of Justice to limitowana edycja o charakterystycznym wyglądzie z licznymi błyszczącymi czarnymi, lakierowanymi elementami, takimi jak 18-calowe, aluminiowe obręcze kół, ramki świateł przeciwmgielnych i tylnego zestawu świateł, grillem i znaczkiem Jeep, w połączeniu z licznymi akcentami stylistycznymi we wnętrzu. Rezultat to unikalny i intrygujący wygląd, który idealnie współgra z pozycjonowaniem modelu.

Pod maską znajduje się albo 1,6-litrowy silnik wysokoprężny MultiJet II o mocy 120 KM, albo 1,6-litrowy silnik benzynowy E-Torque o mocy 110 KM, oba w połączeniu z manualną skrzynią biegów i napędem na przednie koła.
Nowa edycja specjalna Jeep Renegade Dawn of Justice dołącza do Night Eagle, pierwszej odważnej i bardzo udanej, specjalnej edycji tego modelu i stanowi alternatywę dla Klientów, którzy szukają go w „ciemniejszym wydaniu", ale preferują „miejską stronę" Renegade.
Dodatkowo, nowa edycja specjalna jest dostępna w czterech kolorach nadwozia: grafitowym Granite Crystal, czarnym Carbon Black, czerwonym Colorado Red i białym Alpine White. Standardowe wyposażenie obejmuje 18-calowe, czarne, aluminiowe obręcze kół, specjalne elementy wykończenia Gloss Black, znaczek na nadwoziu i tylne czujniki parkowania.

Ceny specjalnej edycji modelu Jeep Renegade Dawn of Justice zaczynają się od 77.500 PLN.

Co ważne, specjalna edycja Jeep Renegade Dawn of Justice jest częścią szerszej współpracy pomiędzy Fiat Chrysler Automobiles (FCA) oraz Warner Bros.
Film zatytułowany „Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości", wyprodukowany przez tę wytwórnię, jest doskonałą możliwością zaprezentowania się modelu przed niezwykle szerokim gronem publiczności, także za sprawą jego unikalnego i intrygującego wyglądu.

Projekt obejmuje także główną kampanię marketingową i komunikacyjną opracowaną wspólnie z Warner Bros Studios i szereg działań, takich jak reklamy telewizyjne, kampanie prasowe, reklama cyfrowa, lokalne imprezy w salonach Jeep i ekskluzywne działania online.

BATMAN V SUPERMAN: Era sprawiedliwości i wszystkie powiązane znaki i elementy © TM & DC Comics and Warner Bros. Entertainment Inc.

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies