Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA Jeep SOBCZYK CZĘSTOCHOWA
     
Alfa Romeo Chrysler Dodge  
 
    www.jeep.pl        

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Aktualności

   


2016-01-13
Jeep zainaugurował "Winterproof" - europejski Winter Tour 2016.

  • Zimowe wydarzenie zainaugurowane 13 stycznia br. potrwa do 21 lutego br.
  • Odbędzie się kolejno w czterech atrakcyjnych ośrodkach narciarskich: Gstaad (Szwajcaria), Megève (Francja), Montafon (Austria) i Selva Val Gardena (Włochy).
  • Możliwość próbnych jazd terenowych „Driving Experience Jeep"  różnymi modelami Jeepa.
  • Rezerwacje jazd testowych i kursów bezpiecznej jazdy w centrach „Jeep Lounge".

Jeep® Winterproof to zimowa impreza, zorganizowana przez markę Jeep w kilku najbardziej renomowanych ośrodkach narciarskich w Europie, która rozpoczęła się 13 stycznia br. w Gstaad w szwajcarskich Alpach i będzie tam gościć do 16 stycznia.
Stanowi wyjątkową okazję dla wszystkich chętnych, aby poznać i przetestować  w naturalnych warunkach gamę SUV-ów mających na swym koncie największą liczbę nagród.

Cztery ekskluzywne górskie miejscowości w Szwajcarii, Francji, Austrii i Włoszech zabłysną w charakterze doskonałego tła dla Jeep Winter Tour 2016, goszcząc pasjonatów i fanów marki, którzy będą mieli możliwość skorzystania z emocjonujących jazd testowych samochodami terenowymi 4x4 z gamy Jeep zarówno na zwykłych drogach, jak i w terenie.

Jeep Winter Tour 2016, jako impreza adresowana do miłośników przyrody i entuzjastów 4x4, jest świętem ducha przygody dla wielbicieli aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, mających wspólną pasję do gór i sportu. Nośnikami tych samych wartości są modele legendarnej marki Jeep, której  cechą charakterystyczną jest, aby zwykłą jazdę samochodem, nawet przy ekstremalnych warunkach, zamienić w ekscytującą podróż.

Ze światem gór i z ekskluzywnymi kurortami w Alpach Jeepa łączą silne związki. Nie przez przypadek zatem jest to doskonałe miejsce do przetestowania możliwości terenowych oraz niezawodności i bezpieczeństwa gwarantowanych  przez modele Jeepa, dzięki którym można z ufnością podejmować najbardziej nawet ekstremalne wyzwania na najtrudniejszych trasach i podjazdach.
Gama samochodów Jeep oferuje najwyższy komfort i  maksymalne bezpieczeństwo jazdy na każdą porę roku, w najtrudniejszych warunkach, na śniegu i na lodzie.

Marka Jeep, od zawsze kojarząca się z niekonwencjonalnym stylem życia spod znaku przygody, w celu zwiększenia atrakcyjności imprezy, zaoferuje uczestnikom Jeep Winterproof szereg specjalnych działań, umożliwiając jazdy testowe SUV-ami z wyposażeniem specjalnym na najtrudniejsze warunki zimowe. We wszystkich kurortach biorących udział w imprezie, utworzono Jeep Lounge czyli dedykowane miejsca spotkań dla każdego, kto identyfikuje się z wartościami Jeepa. Stanowią one punkt kontaktowy dla chętnych do testowania aut do wyboru z całej gamy modelowej. Goście będą mieli do dyspozycji flotę złożoną z dwudziestu SUV-ów marki Jeep. Do przejazdu  pomiędzy poszczególnymi punktami każdego etapu trasy, jak również do emocjonujących jazd testowych, można wybrać: flagowy model (najczęściej w historii nagradzany SUV) Grand Cherokee, kultowego Wranglera, model Cherokee łączący legendarne możliwości terenowe Jeepa 4x4 z przyciągającym wzrok awangardowym designem lub model Renegade, kompaktowy SUV o najlepszym w swojej kategorii potencjale terenowym.

Ponadto, chętni do uczestnictwa w „Jeep Driving Experience" będą mieli możliwość przetestowania terenowych możliwości gamy Jeepa na trzech trasach off-road oznaczonych w zależności od długości przejazdu i stopnia trudności, kolorami niebielskim, czerwonym i czarnym. Po jeździe próbnej można dodatkowo skorzystać z „Jeep Ice Experience" czyli kursu bezpiecznej jazdy po specjalnej oblodzonej nawierzchni, prowadzonego przez zawodowych instruktorów, którzy pokażą, jak zmierzyć się z trudną śliską nawierzchnią. Dodatkowo dla wszystkich odwiedzających „Jeep Lounge" przewidziano możliwość udziału w „Jeep Skiing Experience", czyli przejażdżce wakeboardem po specjalnej trasie, gdzie będą ślizgać się holowani przez Renegade'a.

Samochodowe emocje przewidziano również dla najmłodszych gości. Na każdym etapie trasy dzieci będą mogły odbyć jazdę próbną gokartem Jeepa na pedały. Gokarty będące odwzorowaniem klasycznej stylistyki modeli Jeepa,  zostaną udostępnione młodszej części publiczności na specjalnym torze wyścigowym ze specjalnym wyposażeniem przewidzianym nawet dla najmłodszych dzieci. Rodzice będą mogli przyprowadzić swoje pociechy na tor, aby, jako przyszli Jeepersi, poćwiczyły i udoskonaliły swoje umiejętności jazdy.

Co więcej, w kolejnych lokalizacjach imprezy, Jeep będzie obecny na stokach narciarskich z szeregiem działań ukierunkowanych na prezentację marki Jeep i  całej jej gamy. We Francji i Włoszech, modne górskie schroniska w alpejskim stylu, opatrzone logo Jeepa, zamienią się w ekskluzywne miejsca spotkań, oferując  gościom przyjemne chwile relaksu podczas przerw w jeździe na nartach.

Kalendarz imprezy Jeep® Winterproof Tour:

- Gstaad, Szwajcaria - 13-16  stycznia
- Megève, Francja - 21-24  stycznia
- Montafon, Austria - 10-13 lutego
- Selva di Val Gardena, Włochy - 18-21 lutego

Włoska część trasy będzie obejmować:

- Cervinia (Aosta) - 30-31  stycznia
- Roccaraso (L'Aquila) - 6-7 lutego
- Livigno (Sondrio) - 13-14 lutego
- Bormio (Sondrio) - 27-28 lutego

 
 
 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies